Açılış Saati 10:00 - 19:00
Kayabaşı Mah. B5 Blok No:29 Başakşehir / İstanbul
Açılış Saati 10:00 - 19:00
Kendinize İyi Bakmanın Vakti Geldi!

Güzelliğinizi Keşfedin’

“Sen de güzelliğinde fark yaratmak istiyor musun? Sunduğumuz hizmetlerimiz ile sana yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!”

Hakkımızda
Medikal Cilt Bakımı
Medikal Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı, dermatolojik sorunları olan kişilerin ciltlerinin tedavisi ve bakımı için yapılan tıbbi bir prosedürdür. Bu prosedürler, cilt problemlerinin çözülmesine yardımcı olmak, cilt sağlığını iyileştirmek ve ciltteki sorunların tekrarlanmasını önlemek amacıyla yapılır.

Bağışıklık Sistemi Güçlendirici
Bağışıklık Sistemi Güçlendirici

Ozon tedavisi, oksijen moleküllerinin elektrik yükü ile değiştirilmesi sonucu oluşan üç oksijen atomundan oluşan ozon gazının tıbbi amaçlı kullanımıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkileri olduğu düşünülen bir tedavi yöntemidir.

Zayıflama
Zayıflama

Lipoliz, vücuttaki yağ dokularının parçalanması ve serbest yağ asitlerine dönüştürülmesi işlemidir. Lipoliz, zayıflama ve vücut şekillendirme amaçları için kullanılan bir tedavi yöntemi olarak da adlandırılır.

Sunduğumuz Hizmetler

Güzellikte fark yaratan hizmetlerimiz, en son trendlere uygun olacak şekilde düzenli olarak güncellenir ve her müşterinin ihtiyaçlarına uygun olarak özelleştirilir.

Profesyonel Kalite
Profesyonel Kalite
Güzellik merkezleri, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için profesyonel kalitede ürünler kullanır. Bu ürünler genellikle yüksek kaliteli malzemelerden üretilir ve daha uzun süre dayanır.
Etkili ve Güvenli
Etkili ve Güvenli
Güzellik merkezleri, müşterilerine güvenli ve etkili ürünler sunmak için özen gösterir. Bu nedenle, kozmetik ürünlerin ve cihazların çoğu, dermatologlar ve uzmanlar tarafından onaylanmıştır.
Özelleştirilebilir
Özelleştirilebilir
Müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için ürünleri özelleştirebilir. Örneğin, cildinizin tipine ve ihtiyaçlarına göre farklı yüz maskeleri kullanılabilir veya cilt bakımı ürünleri özelleştirilebilir.

Son teknoloji ekipmanlarımız ve kaliteli ürünlerimizle özel bir deneyim sunuyoruz.